دوره فشرده زبان انگلیسی

با افزایش جمعیت، ایجاد شغل و ارتباط بیش از پیش جوامع بشری تقاضا نسبت به فراگیری زبان های خارجی رو به فزونی می رود،در این میان کارمندان، مدیران، پزشکان و صاحبان کسب و کارهای  آزاد به لحاظ عدم تطابق زمان کلاس ها با اوقات آزاد ایشان و همچنین کمبود وقت جهت شرکت در کلاس ها با مشکلات متعددی روبرو هستند.

با این اوصاف کالج اندیشه سبز احسان با رفع کلیه موانع فوق الذکر دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی با شعار «شتاب صفر تا صد زبان در شش ماه» آغاز نمود.این دوره با تدریس اساتید متخصص و با بهره گیری از متد نوین و به روز مبتنی بر استانداردهای روز جهان توانسته تاکنون متقاضیان فراوانی را جذب و در نهایت به انتها برساند.

چرا دوره های  فشرده:

پاسخ به این سوال بسیار ساده است، شما اگر در مدتی کم می خواهید سطح زبان انگلیسی خود را از مبتدی به سطحی پیشرفته (PreIELTS) برسانید، این بهترین گزینه برای شما است.زیرا با کمترین هزینه در کمترین وقت ممکن می توانید نتایج بسیار مفیدی را کسب نمایید.

آیا کتبی که تدریس می شوند تاثیر دارند؟

باید گفت کتب و اساتید تقریبا 30 الی 40 درصد نیازهای شما را برطرف نموده و متقاضی بایستی تکالیف را به درستی انجام داده تا به نتیجه مطلوب دست یابد ولی حال سوال را اینگونه پاسخ می دهیم، کتب مورد تدریس مشتمل بر 5 کتاب می باشد که ضمن تقویت پله به پله 4 مهارت اصلی آموزش زبان های خارجی کلیه نواقصات و مشکلات در زمینه گرامر نیز مرتفع خواهند گردید.