دوره های T.T.C

کالج بین المللی اندیشه سبز احسان همواره کارآفرینی و اشتغالزایی را در سرلوحه خود قرار داده و به همین دلیل از سال 96 تا به امروز، مدیران مجموعه هرساله به عنوان مدیران و کارآفرینان نمونه کشوری معرفی گردیده و مورد تقدیر و تشکر قرار می گیرند.

دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی (T.T.C) کهُ برگرفته از جمله Teacher Training Course می باشد مهمترین دوره ای است که هر استاد زبان در هر کجای این کره خاکی پس از سپری نمودن مراحل مختلف آنن می تواند اقدام به تدریس نماید.

کالج بین المللی اندیشه سبز احسان پس از برگزاری موفقیت آمیز و بی نظیر « نخستین کنفرانس بین المللی زبان انگلیسی» در سال 96 اقدام به طرح، برنامه ریزی و اقدام جهت برگزاری دوره های T.T.C نمود.تاکنون قریب به 1000 دوره در داخل و خارج از کشور علی الخصوص کشورهای همسایه و کشورهای حاشیه خلیج فارس توسط کالج برگزار گردیده است.

در این دوره فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی زبان انگلیسی راهکارها، مسیرها و شرایط یک استاد به روز را در کلاس درس فرا گرفته و با قرار گرفتن در محیطی کاملا شبیه سازی شده اطلاعات و آموزشهای لازم را توسط استاد مربوطه دریافت می نمایند.

اساتید دوره های T.T.C کالج جزو اساتید بین المللی و پروازی بوده که بالاترین سطح مهارتی را در بین سایر اساتید برخوردارند.

این دوره ها به درخواست مراکز آموزشی داخلی و خارجی، دولتی و غیردولتی یا توسط عوامل اجرایی برگزار می گردند و متقاضیان محترم می توانند با پیگیری سایت و یا صفحه اینستاگرام کالج از زمان و محل دقیق دوره ها با خبر گردند.