آزمون YOS

yabanci uyruklu öğrenci sinavi (yös)

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور ترکیه را دارید،مطمئنا آزمون «YÖS» را شنیده اید.همانطورکه از نامش پیداست این آزمون ویژه دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در دانشگاه های ترکیه می باشد.

کلیه متقاضیان دوره کارشناسی یادکتری حرفه ای (پزشکی،دندانپزشکی) و رشته های پیراپزشکی(پرستاری،فیزیوتراپی،رادیولوژی و…) پس از قبولی در این آزمون ، امکان ورود به دانشگاه مورد نظر را دارند.دروسی که متقاضیان بایستی در آنها نمره قبولی را اخذ نمایند عبارتند از: ریاضی، هوش و هندسه.

کالج بین المللی اندیشه سبز احسان با توجه به سوابق درخشان بالغ بر ربع قرن و تکیه بر اساتیدیمجرب و محیطی بالغ بر 2000 متر مربع تنها مرکز آموزشی خصوصی کشور با امکانات استاندارد منطبق با TNRS ایالات متحده آمریکا سالانه با قبولی 100% دانشپذیران خود کماکان رتبه نخست کشوری را در اختیار دارد.این مرکز آموزشی با تجهیز فاز 3 توسعه اقدام به تاسیس پانسیون مطالعات اختصاصی ، رستوران ، کافی شاپ اختصاصی و محل ورزشی روباز ضمن حمایت مداوم دانشپذیران با فراهم نمودن امکانات فوق، اتلاف وقت ایشان را به حداقل رسانده است.

شما هم اگر متقاضی تحصیل در بهترین رشته های تحصیلی با بالاترین سطح استاندارد جهانی هستید، همین امروز نسبت به تماس با دپارتمان کنکور ترکیه «YÖS» ،دریافت مشاوره رایگان و نامنویسی اقدام نمایید.